Poznaj M-BORG INFORMATYKA

„Sukces jest wynikiem właściwej decyzji.”

Eurypides

Firma M-BORG INFORMATYKA  powstała w 2009 roku z powodu wyraźnego zapotrzebowania rynku na usługi informatyczne. Firma powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w pracach informatycznych związanych z branżą medyczną, firmami usługowymi, jak i klientami indywidualnymi.

M-BORG INFORMATYKA jest dostawcą usług i rozwiązań informatycznych dla sektora usług medycznych, skupionych wokół Narodowego Funduszu Zdrowia, jak również dla usług medycznych nie związanych z NFZ. Dostarczamy oprogramowanie i usługi, zarówno dla dużych podmiotów branży medycznej (szpitale, duże przychodnie), jak i dla mniejszych (gabinety, poradnie, małe przychodnie).

Nie zamykamy się jednak wyłącznie w obszarze rozwiązań dla sektora medycznego. Wspieramy również rozwiązania informatyczne skierowane dla sektora usługowego (firmy) i prywatnego (użytkownicy prywatni) w zakresie projektów sieci komputerowych ,sprzętu komputerowego, oprogramowania. Świadczymy szeroko pojęty serwis informatyczny związany z istniejącym już w Państwa firmach i domach sprzętem i oprogramowaniem (modyfikacje sprzętowe, rozwiązywania problemów z oprogramowaniem i sprzętem). Staramy się wdrażać własne rozwiązania i rozwijać już istniejące. W dużym stopniu swoją pracę opieramy
na zdalnym systemie dostępu do zasobów klienta.

Słuchamy, staramy się zrozumieć potrzeby klienta, wyciągamy wnioski, podsuwamy sugestie – to nasz styl pracy. Chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni i aby ich zadowolenie rosło wraz z rozwojem naszych usług.